Дистанційне навчання – випробування чи можливості?
Жодних сумнівів, що дистанційне навчання для багатьох – новий етап, незвіданий та складний. Етап, коли батькам доводиться розділити з вчителем його роль, оновити свої знання. І етап, коли дитина може стати ближче, коли авторитет батьків можна підвищити лише за допомогою правильних інструментів. Фільми, онлайн-тести, вікторини, розмови по скайп… Ще ніколи в батьків та вчителів не було стільки можливостей зацікавити школярів до навчання. Тож, тримайте топ-10 ресурсів, щоб навчати дітей сучасно та без примусу.
Дальше- Математична гра 99math. Підвищити швидкість рахування? Легко! Ще й дає змогу учням почуватися разом, хай навіть віртуально.
- Платформа kahoot.com. Дуже швидко оцінити, чи зрозумів школяр матеріал? Створіть свій тест, додайте трохи гумору, чому б і ні?
- Рішення Microsoft teams. Щоб організувати дистанційне навчання від чатів до сумісної роботи, спробуйте універсальне програмне забезпечення.
- Платформа Speakly. Великий вибір мов, контент для школярів та студентів від початкового рівня володіння. То, може, і вам підтягнути англійську з унікальною методикою розвитку комунікативних навичок?
- Сервіс Loquiz. Замість фізкультури пропонує десятки захопливих ігор на вулиці та вдома: варто лише завантажити гру з каталогу і поринути у квест чи справжнє детективне розслідування.
- National Geographic kids. Якщо діти будуть дивитися ці фільми, тварини чи континенти «оживуть» для них яскравіше, ніж із підручників.
- Платформа learningapps.org дозволить учням успішно засвоювати матеріал на теми, які викликають інтерес.
- Музей Прадо, Мадрид https://www.museodelprado.es/en/the-collection, Британський музей, Лондон https://www.britishmuseum.org/collection чи Лувр, Париж https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne. Без слів, просто відвідайте разом!
- wisecow.com.ua. Ці лекції з культури, історії, журналістики відвідати буде цікаво і дітям, і дорослим!
- Виставку Ukraine WOW відвідати тепер можна віртуально!
Пам’ятаєте, як у школі ставили книгу під подушку, щоб «знання самі в голову перейшли»? Сьогоднішні школярі мали б ставити ноутбук чи планшет. Але якщо без жартів, саме зараз треба обрати дитині розумного помічника для навчання – пристрій, який буде надихати.
Комментариев нет:
Отправить комментарий